Neděle, 3 prosince, 2023
- Komerční sdělení -aktuality

Doplňte svou domácnost o kredenc z masivu. Jak a kde jej využít?

V ne úplně tak dávných dobách byl kredenc spojen pouze s chalupami nebo venkovskými domy. Do města se nám jaksi nehodil a nepřipadal nám vkusný. Časy se však mění a lidé se k retro stylu rádi navrací, doplňují jím krásnou minimalistickou modernu, která je v dnešní době taktéž velmi oblíbená. Internetový obchod Nábytek v Kostce nabízí široký výběr kredenců, které jsou v dostání v různých barvách třeba v – hnědé, bílé, ale také šedé. Kam je v domácnosti umístit, k čemu je využít a v neposlední řadě – kde je sehnat? Pojďte se inspirovat s námi!

Využití kredence

Kredenc, který má ve vrchní části otevřené nebo zasklené police, ve spodní části komodu nebo uzavřený policový systém, využijete ve více místnostech vaší domácnosti. První místností, kde se bude nádherně vyjímat, je jídelna. Pokud doma rádi pořádáte různé sešlosti a zvete si početnější návštěvy, jistě oceníte prostor, kam budete moci umístit příbory nebo slavnostní jídelní servis, který však při běžném pohybu v kuchyni nebude překážet. Do horní části dále můžete umístit různé skleněné nebo porcelánové vázy, nebo jiné dekorativní předměty či květiny, které celkový prostor a výsledný vzhled místnosti zútulní. Kredenc pro uschování nádobí perfektně využijete také v kuchyni a v neposlední řadě pěkně poslouží také v obývacím pokoji, kde může opět plnit funkci úložného prostoru pro dekorace, květiny, ale také knihy, které jsou vašemu srdci blízké a rádi se k nim vracíte.

Kredence z masivu však nejsou jediným nábytkem, který si můžete na Nábytek v Kostce prohlížet a následně objednat. Nabízí se výbava do předsíně, obývacího pokoje, ložnice a dalších místností, které v domácnosti máte. Všechny kousky se díky zpracování a použitému materiálu pyšní dlouhou životností.

Jak o nábytek z masivu pečovat

Aby vám nábytek z masivu posloužil co nejdéle, bude nutné, abyste se o to přičinili i vy sami. Jendou až dvakrát týdně stírejte z nábytku nahromaděný prach. Dále bude alespoň jednou za rok potřeba, abyste nábytek opatřili ochrannou vrstvou oleje nebo vosku, který je pro ochranu tohoto nábytku určen. Takto ošetřený nábytek sice jako nový obdržíte, ochrana však nevydrží sloužit věčně a dřevu je potřeba touto formou dodávat výživu, aby bylo stále krásné a chráněné.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek